Ekologiczne domki na zgłoszenie FreeDOM
Miejsce na ciepłe wspomnienia

Icon

Nowoczesne domki bez pozwolenia na budowę FreeDOM - Kontakt

Z radością pomożemy Ci zamieszkać w ekologicznym i zdrowym domku na zgłoszenie. Zadzwoń lub napisz do nas. Uwielbiamy wyzwania, dlatego nie bój się opowiedzieć nam o swoich indywidualnych wymaganiach i najskrytszych marzeniach. Jesteśmy tu dla Ciebie.

FreeDOM by Ecologiq
grupa Ekoinbud
ul.Geodetów 29
80-298 Gdańsk

Zapytaj o swoją wolność, o swój ekologiczny domek bez pozwolenia na budowę.

* pola wymagane

FAQ
Najczęściej zadawane pytania

Jesteśy w stanie zbudować Twój dom w stanie deweloperskim nawet w 4 tygodnie. Czas uzależniony jest od wariantu domu, na który się zdecydujesz, dostępnych terminów i stopnia wykończenia. Służymy radą i pomocą.

W zależności od rodzaju domu, który wybierzesz, możemy go dla Ciebie przywieźć w całości lub w panelach prefabrykowanych, których montaż odbędzie się na Twojej działce. Działamy sprawnie i szybko, nawet w kilka godzin:)

Koszt transportu to 1900 zł netto przy odległości do 100 km od naszej fabryki w Gdańsku + 1800 zł netto za dźwig. Transport powyżej 100 km przeliczymy dla Ciebie indywidualnie.

Decydując się na dom na zgłoszenie Inwestor, czyli Ty, powinien zadbać o działkę: przygotować teren, doprowadzić media (jeśli nie występują). Do każdego z FreeDOMów zestawiliśmy warunki posadowienia, opisujące możliwość osadzenia na bloczkach betonowych, ławach lub płycie fundamentowej.

Podane kwoty są cenami netto za wariant bazowy, letniskowy w wersji deweloperskiej. Dla klienta indywidualnego obowiązuje stawka Vat + 8%.

Współpracujemy z niezależnym Doradcą, który chętnie pomoże w doborze opcji finansowania.

Współpracujemy z szanowaną na rynku firmą, która świadczy tego rodzaju usługi. Możemy natomiast dostosować instalacje elektryczną do podłączenia paneli fotowoltaicznych na dachu.

Nie, stosujemy ogrzewanie elektryczne.

FreeDOMy w standardzie wyposażamy w instalacje elektryczną oraz wod- kan.

Przygotowaliśmy nasze domy z myślą o użytkowaniu zarówno letniskowym, jak i całorocznym. W wersji całorocznej występują okna trzyszybowe oraz dodatkowa izolacja, by zachować wymaganą termiczność budynku i komfort użytkowaia.

50% przy podpisaniu umowy, 40% po zgłoszeniu przez firmę gotowości (7 dni na zapłacenie) oraz 10% przy odbiorze.