Ekologiczne domki na zgłoszenie FreeDOM
Twoja prywatna przestrzeń

Icon

Nowoczesne domki letniskowe i całoroczne – Filozofia FreeDOM

FreeDOM powstał z myślą o ludziach, takich jak my - szukających dobrego designu na dziesięciolecia i ceniących wolność mieszkania w wolnostojącym budynku otoczonym krajobrazem. Projektując poszczególne domki letniskowe i całoroczne na zgłoszenie robimy to tak, jakbyśmy sami mieli w nich zamieszkać. Lubimy rzeczy proste, nieprzemijające estetycznie i trwałe. Cenimy dostępność cenową i rozwiązania projektowe, dzięki którym nawet małe domy oferują więcej, niż mogłoby się spodziewać po niewielkich powierzchniach zabudowy. Projektując nowoczesne domki letniskowe, jak i te które mogą służyć większej rodzinie przez cały rok, myślimy o własnych doświadczeniach i uwagach naszych klientów, ale też korzystamy z wiedzy szeregu specjalistów. Kluczową dla nas jest optymalność przejawiająca się w pogodzeniu wymagań technicznych, klimatycznych, ekonomicznych, wygody i faktu, że na użytkowanie domów wpływa czas i zmiany w życiu mieszkańców. Nasze domki letniskowe i całoroczne mają też dobrze wpisywać się w krajobraz, a nawet w nim zniknąć, by stać się jego częścią i zmienić otoczenie w „zielone pokoje" stanowiące przedłużenie wnętrz.

Według nas prawdziwa wolność płynie ze świadomego interpretowania ograniczeń i sprytnego ich omijania!

Ekologiczne domki na zgłoszenie FreeDOM - drewno to nasza pasja

Budownictwo drewniane to nie tylko nasza praca, ale i pasja, w którą wkładamy całe serce. Stoją za nami dekady doświadczeń, motywacja i zaangażowanie całego zespołu oraz chęć ciągłego doskonalenia. Od idei po realizację - architekci, konstruktorzy, wdrożeniowcy, koordynatorzy, ekipa produkcji i montażu. Od projektu po Twój wymarzony dom.

Nowoczesne domki bez pozwolenia na budowę FreeDOM to wolność i niezależność, którymi chcemy Cię obdarzyć.

Pomysłodawcy marki FreeDOM:

Tomasz Balcerowski

Tomasz Balcerowski

Prezes Grupy Ekoinbud

"Od ponad 20 lat budujemy dla naszych Klientów. Zrealizowane inwestycje to między innymi obiekty handlowo- usługowe, domy jedno i wielorodzinne, szkoły, żłobki i przedszkola. Podążamy za trendami i analizujemy sytuację na rynku polskim i nie tylko. Zaprojektowana przez naszą nową spółkę kolekcja, to przemyślana oferta domów bez pozwolenia i odpowiedź na potrzeby rynku."

- wizjoner, największy fan marki FreeDOM. Prezes Grupy Ekoinbud, właściciel brandu Ecologiq, Ecolocum i Renowacje. Kontynuuje tradycje rodzinnego zakładu rzemieślniczego, którego początki sięgają 1986 roku.