Ekologiczny domek na zgłoszenie
FreeDOM #2

Nowoczesny domek bez pozwolenia na budowę FreeDOM #2

Poznaj wolność i niezależność kryjące się w naszym domku na zgłoszenie FreeDOM #2. Do Twojej dyspozycji oddajemy strefę dzienną z aneksem kuchennym, łazienkę oraz przestronny pokój wypoczynkowy. A może mamy dla Ciebie wydzielić niezależną przestrzeń biurową? Co o tym sądzisz? Mówisz-masz!

Wnętrze – FreeDOM #2

about

Powierzchnia całkowita: 34,9 m²

Powierzchnia użytkowa: 26,9 m²

Wariant A z aneksem kuchennym

  • Strefa dzienna - 16,5 m²
  • Łazienka - 2,4 m²
  • Sypialnia - 8,0 m²

about

Powierzchnia całkowita: 34,9 m²

Powierzchnia użytkowa: 26,3 m²

Wariant B z wydzieloną kuchnią i pokojem

  • Pokój - 6,7 m²
  • Kuchnia - 9,2 m²
  • Łazienka - 2,4 m²
  • Sypialnia - 8,0 m²

Wersja letniskowa Wersja całoroczna
Konstrukcja
Projekt wykonany zgodnie z koncepcją architektoniczną, poddany niezbędnym obliczeniom konstrukcyjnym, gwarantujący trwałość i bezpieczeństwo nośne budynku. Dostosowany do technologii budownictwa prefabrykowanego, ekologicznie, na szkielecie drewnianym. Warstwy elementów konstrukcji w wersji letniskowej.
Elewacje
Jasny tynk elewacyjny. Parapety zewnętrzne z blachy powlekanej w kolorze stolarki/obróbek. Możliwość zmiany na drewnianą na łatach i kontrłatach z deski elewacyjnej SOFTLINE ze świerku skandynawskiego o grubości 1,9 cm wraz z impregnacją na kolor. Glify okienne wykonane z deski płaskiej. Elewacja z blachy na rąbek stojący firmy Blachotrapez. Parapety zewnętrzne z blachy powlekanej w kolorze obróbek.
Pokrycie dachowe + orynnowanie
Stolarka okienna
Wymiary zgodne z projektem. W zakresie ceny oferujemy okna z pakietem dwuszybowym (możliwość upgrade) o współczynniku przenikania ciepła przez szybę Ug = 1,1 a dla całego okna Uw < 1,4. Okna na profilu Avantgarde 7000 z okuciami Winkhaus ActivePilot. Okna w kolorze od wewnątrz białym, od zewnątrz w okleinie o strukturze drewna w kolorze RAL7016 antracyt. Okna balkonowe z ruchomym słupkiem. Okna w systemach FIX oraz otwieralne. Okna wraz z nawiewnikami.
Drzwi zewnętrzne
Drzwi wejściowe, stalowe REGULUS PLUS EVOLUTION o szerokości szkrzydła 90 cm prawe w kolorze antracyt o współczyniku izolacyjności akustycznej 25 dB. W zestawie klamka, zamek na kluczyk 3 szt. kluczy. Możliwość upgrade do wyższego standardu.
Instalacje elektryczne
Instalacje elektryczne-oświetlenie zakończone w przewodach elektrycznych. Lampy w zakresie Inwestora.
Instalacja wodno-kanalizacyjna
Instalacje wodne i sanitarne w ilości według projektu.
Instalacja wentylacyjna
Wentylacja grawitacyjna. Kratki wentylacyjne w kuchni i łazience. Okna wraz z nawiewnikami gwarantujące prawidłową wentylację w każdym pomieszczeniu.
Okna z pakietem dwu-szybowym
Okna z pakietem trzy-szybowym
Opcja dodatkowa Cena zł/netto*
Elewacja drewniana z deski elewacyjnej SOFTLINE ze świerku skandynawskiego wraz z impregnacją na kolor/ Blacha na rąbek stojący, impregnowana, dostępna w palecie kolorów. od 8000
Dodatkowe docieplenie budynku- dla wariantu całorocznego od 6000
Stolarka okienna – pakiet okien całorocznych, trzyszybowych, o współczynniku przenikania ciepła przez szybę Ug=0,5 a dla całego okna Uw= 0,882 W/(m²*K) od 4000
Drzwi zewnętrzne- wyższy standard drzwi wejściowych:, stalowe REGULUS PLUS EVOLUTION o szerokości skrzydła 90cm prawe w kolorze antracyt, podlegające wymogom docieplenia standardów całorocznych od 2500
Dodatkowa ścianka działowa od 4000
Taras drewniany od 390 zł/m²
Moduł tarasu z zadaszeniem / szt od 8000

* dla klienta indywidualnego VAT 8%

FreeDOM - Twój dom bez pozwolenia w pigułce:

Optymalnie rozplanowana przestrzeń
Elastyczność w zagospodarowaniu miejsca
Maksymalny komfort użytkowania
Sprawdzona technologia prefabrykacji drewnianej
Wysoka jakość materiałów potwierdzona certyfikatami
Od koncepcji do realizacji – zamawiasz i odbierasz